Hej.
Hvis du er lige så langsom som mig til at skrive, så har du måske også oplevet, at din log ind tid er udløbet inden du er færdig med dit indlæg.
Jeg gør så det - nu - at jeg skriver mit indlæg i et word dokument og så sætter det ind når jeg er logget på (igen).
Jeg har dog opdaget, at skulle det ske, at man er løbet tør for "inde tid" inden man har fået trykket send, så opdager man det ikke før man trykker på "send" funktionen. Der sker så det, at man ryger ud, og ens indlæg bliver ikke sat ind i det sted man skrev.
Ingen panik, jeg fandt mit indlæg da jeg loggede på igen og kiggede i "tips og tricks" og det hele var der. Herefter kan man så bare lægge sit indlæg over i den rubrik man oprindeligt havde valgt.
Jeg må hellere se at få trykket på send inden det her indlæg også udløber !
Christian